Nástenné jednotky 2-trubka

NÁSTENNÉ JEDNOTKY 2-TRUBKA

VŠEOBECNÝ POPIS:
Táto nástenná jednotka bola navrhnutá tak, aby spĺňala náročné požiadavky na účinnosť, tichý chod a pekný vzhľad. Elegantná skriňa s hladkými líniami vhodne doplní každý interiér a mikroprocesor jednotky sa postará o presné riadenie teploty v interiéru.

SKRIŇA:
~ skriňa v atraktívnom dizajnovom prevedení je vyrobená z trvanlivej umelej hmoty ABS (akrylonitrilbutadienstyrén) odolnej voči požiaru. Moderný vzhľad skrine podporuje strieborne biela farba a zaoblené rohy.

VODNÝ CHLADIČ:
~ Vodný chladič má veľký povrch pre prenos tepla a rebrá sú vyrobené najmodernejšou technológiou. Chladič v sebe spája pokročilú modernú techniku s bezpečnosťou tradičného trubkového prevedenia. Vodný chladič je taktiež vybavený odvzdušňovacím ventilom a odvodňovacím ventilom.

INTEGROVANÉ HADICE:
~ integrovaná hadica je vyrobená zo syntetického elastoméru, obalená nerezovou oceľou a má mosadzné prípojky, ktoré umožňujú rýchle a lacné pripojenie bez tvrdého spájania.

VENTILÁTOR A MOTOR:
~ nástenná jednotka obsahuje len špeciálne navrhnuté a otestované motory ventilátora s trvale pripojeným kondenzátorom a vysokým účinníkom, ktoré sa starajú o to, aby tangenciálne kolo ventilátora účinne poskytovalo optimálne prúdenie vzduchu a pracovalo ticho.

FILTRE:
~ umývateľné, ľahko vyberateľné vzduchové filtre s jemnými okami sú vo všetkých nástenných jednotkách štandardným prvkom výbavy. Pútka vpredu na jednotke je možné rozopnúť a tým filter ľahko vysunúť smerom dolu a vytiahnuť. Nie je k tomu potrebné žiadne náradie, ani nie je potreba demontovať zariadenie.

DISTRIBUČNÁ MRIEŽKA VZDUCHU:
~ všetky nástenné jednotky sú vybavené vodiacimi plechmi a nezávislými smerovými lopatkami, ktoré sa starajú o automatickú distribúciu vzduchu a umožňujú individuálne upraviť prúd vzduchu a jeho smer.

MIKROPROCESOROVÉ RIADENIE:
~ medzi hlavné konštrukčné prvky patrí:
~ FCEER (energetická účinnosť fan coilu), výkonový stupeň: A/B
~ FCEER (výkonový koeficient fan coilu), výkonový stupeň: B/C
~ Vysoko účinný bezkomutátorový rovnosmerný motor s algoritmickým chodom PID v automatickom režime
~ 2-trubková sústava, 2-trubková sústava a pomocné elektrické ohrievanie, 2-trubková sústava a primárne elektrické ohrievanie, 4-rtrubková sústava s prístrojmi 4×2
~ Režimy Cool (chladenie), Heat (ohrievanie), Auto (automaticky), Dehumidifier (odvlhčenie) a Fan (ventilácia)
~ Funkcia Sleep (spánok), Auto-Fan (automatická ventilácia), Daily Timer (denný časovač), Auto-Restart (automatický reštart) s pamäťou
~ Užívateľsky prívetivé diaľkové ovládanie
~ Teplotná ochrana pri ohrievaní a chladení a bezpečnostné vypnutie
~ Dvojcestný a trojcestný ventilový rozvod s funkciou zapínania a vypínania
~ Adresovateľné riadenie a diagnostika chýb (Master-Slave) pre podriadené siete s až 32 jednotkami s IR ovládačom ako globálnym riadiacim rozhraním
~ Drôtový nástenný ovládač (voliteľne) so 7-denným programovateľným časovačom, aktuálnym časom, sieťovým riadením (globálne a adresovateľné) a diagnostikou chýb
~ Ovládací panel pre ručné ovládanie v skrini
~ Pomocný spínač signálu chladenia a ohrevu
~ Kontakty pre identifikáciu pobytu v miestnosti (diaľkové zapnutie/vypnutie) / kontakty úsporného režimu
~ Otvorený komunikačný protokol Modbus
~ Riadenie lokálnym počítačom (voliteľný prvok)

Showing all 4 results